• Цената е намалена.
  • Свеж
медицински извор на светлина,endoscope светлина /120W светлина source_laparoscopy/led извор на светлина со мембрана се префрлите

медицински извор на светлина,endoscope светлина /120W светлина source_laparoscopy/led извор на светлина со мембрана се префрлите

 
DEN 8880.00

Стока
Во продавницата


Нуди Светлина Source DIRVERBOARD И LED CBT140
Објектот
Спецификации
Дел Бр.
SM2123
Напојување
DC12 V± 10%, 12 A
LED сијалица
Phlatlight од САД
Lumens
35000-4000lm
Моќност
100watt @ 25 A
CRI
>70
>90
УПТ опсег
5500k (Чиста бела)
6500k (Ладно бела)
Контрола
Контрола knob или дигитална контрола со дисплеј
Опсег на осветлување
0%-100%
Животен циклус на крушка
Приближно.60,000 H


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
LED Модули
Должина:
110
Висина:
10
Број На Модел На:
M2123
Бренд Име:
phlatlight
Ширина:
50
сертификација:
CE,RoHS
Карактеристики:
медицински осветлување
Напон:
DC12V

Поврзани производи