• Цената е намалена.
  • Свеж
JEXXI Нови Arrivel 1PC 24 Змија Монистра, Крст, Кутија Венеција 925 Фунта Сребрен Накит Ѓердан Синџири+Hummer Clasps Поставите Слободен Брод

JEXXI Нови Arrivel 1PC 24 Змија Монистра, Крст, Кутија Венеција 925 Фунта Сребрен Накит Ѓердан Синџири+Hummer Clasps Поставите

 
DEN 104.16
DEN 70.00

Стока
Во продавницата


Големина : Ѓердан Должина : 24 Инчи ,Width1.2 - 2,5 MM
Материјал : 925 Sterling Silver
Количини : 1 PC


Карактеристики на производот

Метална боја:
Модел 1, Модел 2, Модел 3, Модел 4, Модел 5, Модел 6, Моделот 7, Модел 8, Модел 9, Моделот 10
Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
C90
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Сребро.

Поврзани производи