• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Пристигнување Шампањ/Шише Вино Наргиле Матични Комплет HOOKITUP Алуминиум Наргиле Shisha Матични Одговараат За Повеќето Од Шишиња

Нови Пристигнување Шампањ/Шише Вино Наргиле Матични Комплет HOOKITUP Алуминиум Наргиле Shisha Матични Одговараат За Повеќето

 
DEN 1344.00
DEN 874.00

Стока
Во продавницата


Answer : ___________________________ Note : Пакет Е Без Сад Црево Шише !!!
^-^
^-^
^-^ Пакет Се Вклучени :
-1x Наргиле Матични (Висина : 15cm)
-1x Лента (Дијаметар : 13cm)
-1x Маша
-3x Надолу Матични цевки (13.5 cm, 25cm, 30cm)
-Сите потребни силикони grommets
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
Вистински Фотографии
^-^~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~^-^
Пакетот Вклучува Следните !!
^-^~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~^-^
-1x Наргиле Матични (Висина : 15cm)
-1x Лента (Дијаметар : 13cm)
-1x Маша
-3x Надолу Матични цевки (13.5 cm, 25cm, 30cm)
-Сите потребни силикони grommets


Карактеристики на производот

Материјал:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
HONEYPUFF
Обликот:
Бесплатни Тип
Техника:
Лак
Висина:
150mm

Поврзани производи