• Цената е намалена.
  • Свеж
Одлична Најновите Станбени автоматско лизгачки врати,надворешни станбени лизгачки автоматска врата оператори

Одлична Најновите Станбени автоматско лизгачки врати,надворешни станбени лизгачки автоматска врата оператори

 
DEN 27120.00

Стока
Во продавницата

ЕДЕН КОМПЛЕТЕН СЕТ СТАНБЕНИ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА ВКЛУЧУВАЈЌИ КОМПОНЕНТА КАКО ШТО Е ПОДОЛУ
Компоненти Количество Компоненти Количество Control panel 1 Приемникот 1 Мотор опрема кутија собрание 1 Враќање Макара 1 Микробранова сензор 2 Терминал текст собрание 1 Заб Појас 1*7m Трансформатор 1 Крајот запре 3 Закачалка ролери заградата 4 Далечинска контрола на 2 Појас заградата линк собрание 2 Уред за yaw проверка 1 Микробранова сензор 2 Пренос железнички и да го покрие 2*2.1 m
Напомена :
1.Производите што ги вклучуваат испорака 2.1x2 метри пренос железнички и да го покрие, Ако вкупната ширина на вашата врата е помалку или повеќе од 4.2 метри, цената ќе биде мала разлика, ве молиме контактирајте со нас да ги знаат сите детали.
2. Ако вратата е frameless, факултативниот додаток стакло глад е потребно, цената ќе биде 10$-20$ повеќе, еден лист вратата треба 2 парчиња стакло глад, двојно остава вратата треба 4 парчиња.
ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите цена за вас ако им се потребни.
3.Опционални додатоци како што се безбедноста зрак, резервната батерија, магнетна брава, пет копчето за вклучување, пристап на тастатурата, притиснете копче може да се обезбеди.
Ако ги ред и брод заедно со автоматско местење на вратата настроената, тоа може да спаси многу превозот цена за вас. СТАНБЕНИ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
СТАНБЕНИ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА ФУНКЦИЈА
СТАНБЕНИ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА АЛУМИНИУМСКИ ПРОФИЛ ЗА ЦРТАЊЕ
СТАНБЕНИ АВТОМАТСКО МЕСТЕЊЕ НА ВРАТАТА ПРОЕКТ ОД КЛИЕНТ
ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА
ПАКУВАЊЕ&ИСПОРАКА
CE СЕРТИФИКАТ


Карактеристики на производот

Тип:
Автоматска Врата Оператори
Бренд Име:
olord
Број На Модел На:
CSD 280
Земја на потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Моторни:
DC24V Brushless Серво Мотор
Макс вратата тежина(еден лист вратата):
180kg
Макс вратата тежина(двоен лист):
180kg
Вратата ширина(на лист):
600mm----3000mm
Отворање и Затворање на брзина:
100-750mm/s(прилагодливи)
Отворање време на врата:
0-10 секунди
Вратата Тип:
еден лист врата/двоен лист вратата frameless врата/врамени врата
DIY Материјали:
Електрични

Поврзани производи