• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Предвремени Накит 18MM 12mm Злато Сребро Snap Копчето Хривнија за Жените и Мажите Одговара Snap Копчиња Три Копчиња Ткаенината Нараквици

Нови Предвремени Накит 18MM 12mm Злато Сребро Snap Копчето Хривнија за Жените и Мажите Одговара Snap Копчиња Три Копчиња Ткаенината

 
DEN 144.00
DEN 115.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Железо легури
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
sl005
Бренд Име:
SexeMara
Функција:
Нараквици & Алки
Синџир Тип:
snap накит
Објектот:
snap копчето хривнија
Големина:
Fit 18mm 12mm Snap
одговараат за:
Унисекс, Жени,Мажи
Пакет:
Најдобро. Никогаш Не Се Скршени
превозот:
Бесплатен превозот
За Нас:
Snap Накит Фабрика
Обликот:
18MM 12mm Snap Нараквици
Бои:
Сребро, Злато
Стил:
Нараквици & Алки
Технологија:
Snap Ткаенината Хривнија

Поврзани производи