• Цената е намалена.
  • Свеж
3pcs/Алуминиум Капа Примерок Шише Јасно Стаклено Шише 10ml Завртка Стакло Шишенцето Инјектирање Шише Шише

3pcs/Алуминиум Капа Примерок Шише Јасно Стаклено Шише 10ml Завртка Стакло Шишенцето Инјектирање Шише Шише

 
DEN 475.20

Стока
Во продавницата

Корица : Алуминиум Материјал : стакло Спецификации : 10ml


Карактеристики на производот

Класификација:
Лабораторија Шише
Број На Модел На:
примерок шише
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
ВЕРНИ
Капацитет:
10ml
боја:
бела транспарентна

Поврзани производи