• Цената е намалена.
  • Свеж
Лебдат Автомобили Налепници ПРОФЕСИОНАЛНИ Гран-при Серија JDM Д1 Мотоцикл Шлем Скејтборд Decals 100mm

Лебдат Автомобили Налепници ПРОФЕСИОНАЛНИ Гран-при Серија JDM Д1 Мотоцикл Шлем Скејтборд Decals 100mm

 
DEN 283.20
DEN 255.00

Стока
Во продавницата

ВИСТИНСКИ ПУКА. Она што го гледате е она што ќе добиете.
Лебдат Автомобили Налепници ПРОФЕСИОНАЛНИ Гран-при Серија JDM Д1 Мотоцикл Шлем Скејтборд Decals 100mm
Детали :
Направени на квалитетот 3 M 610 материјал
Водоотпорен, ниту избледи, sunblock,рефлексивни, долготрајни, убаво декорација.
Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.
Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и сл
Повеќе стил и трговија на големо цена се достапни, OEM наредби се добредојдени.
Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка за сите налепници во нашата продавница :
Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.
Рефлективна бела изгледа како sliver бела.
Неонски Серија (како што се Неонски жолта, неонски розова, неонски зелени итн) НЕ се рефлексивни.
PHOTOES :
Материјал ние ги користиме :
Инсталација :


Карактеристики на производот

Големина:
100x100mm
Бренд Име:
DXYMOO
Налепница Сместување:
глава
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
Флота
Име На Модел:
L251
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
3M
Стил:
JDM Налепници
Материјал:
рефлексивни 3m
Примена:
DIY

Поврзани производи