• Цената е намалена.
  • Свеж
12V 300PSI Електричен Автомобил Надувување Пумпа Мини Подвижен Компресор Гуми Inflator за Автомобил Велосипед Гуми Топки Airbe

12V 300PSI Електричен Автомобил Надувување Пумпа Мини Подвижен Компресор Гуми Inflator за Автомобил Велосипед Гуми Топки Airbe

 
DEN 914.88
DEN 649.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашата продавница!
Ако ви се допаѓа овој објект ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^-^
Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^-^
Ако имате прашање, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во време.
Ако не сте го доби објект во рамките на нашите превозникот време или unsatisfy нашите предмети , ве молиме не се отвори спорот толку брзо, бидејќи ние ќе ви ги даде нашата најдобра услуга.
Ако сликата не се совпаѓа со бојата на кожата, ве молиме да ги сликата како стандардна
Ние негува секој клиенти во нашата продавница!
Имаат добар шопинг време во нашата продавница!
12 V 300 PSI Електричен Автомобил Надувување Пумпа Мини Подвижен Компресор Гуми Inflator за Автомобил Велосипед Гуми Топки Airbe
Производ Големина : 17*12.5*9cm пакувањето на Производот : боја кутија Линија должина : 2 M Карактеристики : 1, мулти-цел пумпа за автомобил, може да обезбеди 300psi притисок на инфлацијата и мерење на притисок на гуми. Употребата на многу удобен; 2, квалитет и изработка се многу исклучителна, во согласност со меѓународните стандарди; 3. Кога гумата на expressway или поле возило одеднаш протекување, машината може да го употреби своето итни функции поефикасно; 4, машината не заземаат простор, навремено подготвување, сместен во багажникот, на магичен бескорисни; 5, може да се направи автомобил гуми задржи точни гуми притисок во секое време, освен на пареа гориво, за да се осигура безбедноста на сообраќајот;
1. Глобалната испорака (освен за некои земји и APO / FPO) 2. Плаќање верификација пост-процесирање на нарачки. 3.Ние само ја потврди адреса. Вашата цел адресата мора да биде вашиот превозот адреса. 4. Прикажана на сликата не е вистински точка за вашиот референца. 5. Услугата за пренос е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние брод, и ќе одговори на вашите одговори. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе изберете да брод вашата објекти од нашата првиот магацин за брза испорака поради акции достапноста и временски разлики. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и имаат 30 дена да се повлече од денот на приемот. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа се смета да се користи. Ние нема да наплата или да го замени вас. ништо посебно! Трошоците за превозот се половина на купувачи и продавачи. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, мора да се обезбеди нас со превозот следење на број, специфичната причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целата сума по приемот на објектот во првобитната состојба, полна со сите компоненти и прибор После тоа, купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или пак можете да одберете да го промени. Ние ќе наплаќаат за сите трошоците за превозот. 1. 12 месец производителот е ограничена гаранција (со исклучок на објектите оштетени и / или злоупотребени по приемот). Додатоци имаат 3-месеци гаранција. 2. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во текот на гарантниот период (ако е можно, користете оригинални пакувања). Треба да се каже она што пропустот е ни Даде вашата цел број. Ние не поправка или промена предмети со истечен рок на гаранција. Со нарачување на Aliexpress, вие се согласувате со сите политики што е наведено погоре!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Пумпи
Објектот Должина:
17cm
Објектот Дијаметар:
13cm
Бренд Име:
ONEWELL
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12
Објектот Висина:
10cm
Име На Модел:
inflator
Објектот Ширина:
13cm

Поврзани производи