• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Летен Фустан Контраст Боја Bodycon комбинација Жените се Облекуваат за Статистика Гроздобер Возбудува Шпагети Рака Секси Партија се Облекуваат Vestidos

2018 Летен Фустан Контраст Боја Bodycon комбинација Жените се Облекуваат за Статистика Гроздобер Возбудува Шпагети Рака Секси

 
DEN 1824.00
DEN 1113.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Lanon,Памук,Spandex
Силуета:
Асиметрични
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
MAOFA
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Половина
Сезоната:
Лето
Деколте:
Slash вратот
Шаблон Тип:
Крпеница

Поврзани производи