• Цената е намалена.
  • Свеж
Крапот Риболов Справи со Прачка Pod Зуи Барови за 3 Риболов Банка Држи Носителот 40cm

Крапот Риболов Справи со Прачка Pod Зуи Барови за 3 Риболов Банка Држи Носителот 40cm

 
DEN 468.00
DEN 347.00

Стока
Во продавницата


Висок квалитет на Тешки риболов зуи бар за риболов на крап
Оваа зуи бар има завртка поддршка 2pcs банка стапови, што е повеќе од силна и стабилна, многу добро за крап риболов прачка поддршка.
Сребро Зуи бар пол дијаметар 12mm.
Црна Зуи бар пол дијаметар 12mm.
Банката да се држи дијаметар 12mm.
Спецификации :
За 3 прачки
Материјал : Алуминиум легура
Големина : 40mm должина.
3/8 стандард гром одговара на повеќето род pod/банка стапови
Пакување : Индивидуални polybags
Црна Боја :
Сребрена Боја :
Банката Стапчиња :
Како тоа функционира, видете ги следниве :


Карактеристики на производот

Позиција:
Реката,Резервоар Езерцето,Езеро
Број На Модел На:
риболов прачка pod
Бренд Име:
hirisi
Тврдост:
Тешко
Топ Дијаметар:
2.5 mm
категорија:
Крапот Риболов Прачка
Материјал:
јаглерод

Поврзани производи