• Цената е намалена.
  • Свеж
Големи Девојки Лето Облека Сетови 2 Парчиња Деца Без Ракави Chiffon Врвот & Жолта Панталони Деца Девојки Облека Поставите Возраст 4 6 8 10 12

Големи Девојки Лето Облека Сетови 2 Парчиња Деца Без Ракави Chiffon Врвот & Жолта Панталони Деца Девојки Облека Поставите Возраст

 
DEN 863.52
DEN 691.00

Стока
Во продавницата


Големи Девојки Лето Облека Сетови 2 Парчиња Деца Без Ракави Chiffon Врвот & Жолта Панталони Деца Девојки Облека Поставите Возраст 4 6 8 10 12
Сет Вклучуваат : 2 парчиња девојки chiffon сет
Дизајни : девојки без ракави врвот + жолта панталони
Состојба : 100% сосема нов со ознака, супер квалитет
Погоден век : 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 години девојки
Големина 4 T =100-110cm висина, Големина 5 и 6 =110-120cm висина,
Големина 7 & 8 =120-130cm висина, Големина 9 и 10 =130-140cm висина,
Големина 11 & 12 =140-150cm висина , Големина 13& 14=150-160cm висина
ТОПЛО СОВЕТИ :
1. Ве молиме изберете една големина поголема од нормално, ако вашето бебе е малку чаби.
2. Како на снимање на светлината, агол и монитор се различни, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве фотографии.
3. 1 CM=0.39 ИНЧЕН, ве Молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.


Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12, 14
Бренд Име:
RABITUDE
Стил:
Моден
Материјал:
Полиестер
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
1831301
Outerwear Тип:
Грб
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Шема:
цветни печати девојки облека сет
категорија:
детска облека сет
Возраст:
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 години девојки сет
Боја:
бел, црн костим за девојки
Висина:
110CM,120CM,130CM,140CM,150СМ,160CM
Сезоната:
лето девојки chiffon сет
Стил:
мода и гроздобер стил секојдневен облека сет 2 парчиња
Пол:
Деца Девојки Облека
Продавница тип:
сите за деца облека и додатоци
превозот:
бесплатен превозот за повеќето земји

Поврзани производи