• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобилската силикони завртка на тркалото на заштитна капа За Мицубиши ASX Pajero Eclipse Потфат Експо Galant Lancer Outlander

Автомобилската силикони завртка на тркалото на заштитна капа За Мицубиши ASX Pajero Eclipse Потфат Експо Galant Lancer Outlander

 
DEN 168.96
DEN 152.00

Стока
Во продавницата

19mm 20pcs Силикон Тркало на Автомобилот Ореви Опфаќа Заштитна Топ Капи Центар Завртка Покрие Силиконска Капа Орев Автомобил Стил
1.Функција :
Материјал : Силикон
Пакетот вклучува : 20pcs
Адаптација температура : висока температура на 300 степени минимална температура од -25 степени
2.Инсталација Настава :
По чистење на центар завртки, директни дебитни на центар завртки, силика гел има добра еластичност, не ќе падне.
3.Внимание :
1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро.
2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење.
3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.
4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.
5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Гума
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Дијаметар:
1.9cm
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Име На Модел:
XTLGM020
Бренд Име:
JINGHANG
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани

Поврзани производи