• Цената е намалена.
  • Свеж
SWSMOK Нова Популарна Шише Вода Цевка Преносни Мини Наргиле Shisha Тутун за Пушење Цевки Подарок за Здравство Метал Цевка Филтер

SWSMOK Нова Популарна Шише Вода Цевка Преносни Мини Наргиле Shisha Тутун за Пушење Цевки Подарок за Здравство Метал Цевка Филтер

 
DEN 239.52
DEN 189.00

Стока
Во продавницата


Материјал и функција: 100% Сосема Нов Големина : 138mm (H),на слама должина : 114mm 1.Ова е високо-квалитетни метал и храна одделение пластични производ.Тоа е погоден во различни видови на цигари и тутун 2.По забавува филтри,овој производи голема мера ќе се намали на катран и никотин штетни за човековото тело Употреба: 1.Земете одредување на пушат тенџере или на лактот парче со додавање 1/2 може на чиста вода или бело вино во телото 2.360-степен наведнуваат на било која точка на употреба, ракување слободно и лесно да се носат Забелешка : боја може да биде малку поинаква, бидејќи на секој поединец камерата ги следи фото не се покаже вистинската боја


Карактеристики на производот

Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
swsmok
Материјал:
Метал
Техника:
огледало

Поврзани производи