• Цената е намалена.
  • Свеж
Изјава Ѓердан Година Нови Жените Мода Ретро Прекрасна Стил Кристал Исклучителна Tassel Ѓердан Ѓердан Колиер Femme

Изјава Ѓердан Година Нови Жените Мода Ретро Прекрасна Стил Кристал Исклучителна Tassel Ѓердан Ѓердан Колиер Femme

 
DEN 143.52
DEN 93.00

Стока
Во продавницата


Можете да го направите шопинг процес како што е подолу :
Ние ќе пак вашата цел како подолу пакување :
Ако сте заинтересирани во нашите други предмети,ве молиме љубезно ве молиме да проверите на нашата продавница веб-страница :


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
124220138369
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
KMVEXO
Pendant Големина:
4cm
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Смола&Кристал
боја:
Четири бои како на слика
Тежина:
67.60g
is_customized:
Yes
Должина:
40+6cm

Поврзани производи