• Цената е намалена.
  • Свеж
Слободен испорака на Високо квалитетни 5 метри 165T 420M бела полиестер свила печатење на екран мрежа 127CM ширина

Слободен испорака на Високо квалитетни 5 метри 165T 420M бела полиестер свила печатење на екран мрежа 127CM ширина

 
DEN 3945.60
DEN 3709.00

Стока
Во продавницата

Опис На Производот :
Предмет : 5 метри 420 M 165 T екран мрежа
Боја : бела
Превозот : од Кина Пост Воздух Mail
Примена :
Овие серии се користат во филтрирање, текстилни печатење, печатење плоча, пластика, ПВЦ, Т-маица, чанти, кожни, играчки, стакло, хартија, свила екран, реклама, итн.
Функција :
1 голема трајност и најдобри прашање : сите конци се најдобрите домашни или увозни.
2 убав изглед, стандардна големина : сите се увезуваат световни напредни производствени линии.
3 добра стабилност и пофини печатење ефект.
4 одлична способност за бришење.
5 убаво лице се водат способност
Спецификации :
1 Материјал : 100% полиестер (Најлон достапни на барање)
2 ткаење : Обична ткаат
Ние се осигура дека ние ќе се обезбеди најдобар квалитет на производи со најдобра услуга за секој клиент.


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Бренд Име:
CHEONET
Број На Модел На:
165T 420M
Тип:
Други

Поврзани производи