• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Gongfu Чај Сет Б-150ml Стакло Мини Чај Тенџере w/ Уво+Стакло Infuser+Круг Стакло Стомна + 4x Двоен Ѕид од Стакло Чаши + Бамбус Лента

1x Gongfu Чај Сет Б-150ml Стакло Мини Чај Тенџере w/ Уво+Стакло Infuser+Круг Стакло Стомна + 4x Двоен Ѕид од Стакло Чаши + Бамбус

 
DEN 1959.36
DEN 1685.00

Стока
Во продавницата

Овие трошоци се на купувачот одговорност 6.56 инчен/65mm Нето Тежина : 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.17 инчен/55мм Нето Тежина : 2.57 инчен/40mm Чај Стојат Носителот Мерка Прибл :
Висина : 2.15 инчен/80mm
Дното Дијаметар : 1.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 2. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5.мл/150ml Мини рачно изработени Чаша Чај Тенџере со Двојно се Справи со Црвена Уво ** 1 x Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот ** 1 x Чаша Чај Стомна / Фер кригла / Кина Ча хаи Gongdao Teacup 8. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот.ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Gongfu Чај Set-150ml Стакло Мини Чај Тенџере w/ Уво+Infuser+Стомна+4*Чаши+Фах Вклучуваат : ** 1 x 5.16 мл/33g/1pcs ** Внимание : Donot Употреба со Микробранова печка, Шпорет, рерна, итн.мл/150ml ** Вкупна Висина : 2. Ве молиме сува оваа служат фах по користење и поставете го на суво место. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Такси превозот обвинети се неповратните.83 инчен/72mm ** Горниот Дијаметар : 2. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно.мл/150ml Мини рачно изработени Чаша Чај Тенџере со Двојно се Справи со Црвена Уво ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Бренд : рачно изработени ** Боја : Јасно се Справи со Црвена ** Модел : Цврсти ** Модел : TDTP022-H28 ** Земја на Производство : Кина ** Вклучуваат : 1pc Тело+1pc Infuser+1pc Капак ** Капацитет : 5.56 инчен/65mm ** Дното Дијаметар : 2.оз 35ml рачно изработени Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај / Филџани Вклучуваат : ** 4 х 1. Вклучуваат : ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : направен од бамбус ** Должина : 13inch/330mm ** Ширина : 8. Овој објект превозот од Кина.72 мл /77g Нето Тежина со Пакет : 3.7 мл /105g 4pcs 1.38 инчен/35mm
Топ Дијаметар : 3.35 инчен/85mm
Топ Дијаметар : 2. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини.оз 250ml Чаша Чај Стомна / Фер кригла / Кина Chahai Gongdao Teacup ** 1 x Пакет Специфики : Капацитет : 8.08 мл/59g Нето Тежина со Пакет : 3oz/85g Топлина-Отпор Чаша Чај Стомна / Фер кригла / Ча хаи Gongdao Teacup 8. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.оз 250ml ** 4 х 1.76 инчен/70mm
Дното Дијаметар : 2.36 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 1.56 инчен / 65mm
Дното Дијаметар : 2. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Кина Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ве Молиме Имајте во предвид : Како овој служат послужавник е изработен од природен бамбус, моделот може да биде различен, со слики на овој оглас.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела Специфики : ** Тип : Мешани Поставите ** Бренд : рачно изработени ** Материјал : Стакло ** Модел : TDTS128-H28 ** Земја на Производство : Кина ** Двоен Ѕид Првенство Внимание : Donot Употреба со Микробранова печка, Шпорет, рерна, итн.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Број на Корисници:
4
Материјал:
Стакло и Бамбус
Број на Корисник:
4
Вклучени Чај Тенџере:
1 x 5.07 fl.мл/150ml Чај Тенџере
Вклучени Infuser:
1 x Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот
Вклучени Стомна:
1 x Чаша Чај Стомна Teacup 8.45 fl.оз 250ml
Вклучени чаши:
4 х 1.18 fl.оз 35ml Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој Стакло Чаши
Вклучени Коцки:
1 x Рамен Лента Лента Табела 33*22cm
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи