• Цената е намалена.
  • Свеж
EEMRKE за Toyota RAV4 RAV 4 2006-2012 CCD HD Автомобил Камера Задните Видите Копија Камера Обратен Паркинг Камера

EEMRKE за Toyota RAV4 RAV 4 2006-2012 CCD HD Автомобил Камера Задните Видите Копија Камера Обратен Паркинг Камера

 
DEN 924.96

Стока
Во продавницата

ee Mrke Rear View Camera Обратен Паркинг Камера Водоотпорен HD CCD Ноќ Визија NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Автомобил Rear View Camera Копија Паркинг Камера RAV4 (2010), ЏИП, 2010-2012 ГОДИНА; RAV4 RU (2010), ЏИП, 2010-2012 ГОДИНА; RAV4 (А2;XA3(2009)), ЏИП, 2009-2012; RAV4 ((САД)А2;XA3(2008)), ЏИП, 2008-2012; RAV4 (А2;XA3), ЏИП, 11.2005-2009; RAV4 ((САД)А2;XA3),ЏИП, 2005-2008 ГОДИНА; RAV4 (XA2), ЏИП, 02.2001-2003; Основна Спецификација Optical формат : 1/3 инчен или 1/4 инчи Типичен тип : High-sensitivity режим за ниско-светлосни услови (Night Vision) Степен на заштита : IP67 (Водоотпорен) Систем формат : NTSC (Стандардно) Напојување : 12 VDC Областа видите агол : 170deg (Дијагонала), 138deg (H), 125deg(V) Оптички нарушување : -88% Хоризонтална резолуција : 520 TV линии (Пиксели) Излез : RGB 728 H x 500 [email protected] Паркинг линија : НА. Слика : Огледало на сликата. Работно време : Препорачуваме работното време, за помалку од 5 минути Операција температура : -40°C до +80°C (-40°F до 176°F) Пакет за продажба на Мало : подарок кутија (достапни за камерата на големина помала од 15cm/5.9 инчи) Vudeo кабелот е РКА конектор Пакетот вклучува : • 1 x CCD Автомобил Rear View Camera • 1 x 6 M РКА Видео Кабел • 1 x 12 V DC Моќност Кабел • 1 x прирачник за Корисникот Повеќе Вистински Фото Шоу ... Ако Инсталирате Камерата за Прв Пат. Тоа е ВИСОКО ПРЕПОРАЧЛИВО да Проверите Големините на Камерата Првиот и да се Направи Споредба со Вашиот Автомобил Trunk се Справи со или Табличка Светилка Случај да се избегне грешка. Камерата Инсталација Насочува особено Внимание на Автомобил Камера : 1 : камерата доаѓа од по-пазар. не се оригинални автомобил дел. 2 : За Тоа Дали Може Да Се Вклопи Во Вашиот Автомобил ? Ако не бидете сигурни дека тоа, па ве молиме да ја проверите камера големина со вашата лиценца плоча сијалица позиција големина и РКА жолта џек да се избегне грешка. Или оставете порака за да Aliexpress порака систем. 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи нарачка. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 2-5days. 2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на земји во 20-35 работни дена . Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму земји можеби ќе треба подолго превозот време. 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена . И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција. Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница. 2 : Сите производи, пред пратката, сите камери помине нашите КК тим тест . 3 : Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Ние ги охрабруваме да ги споделат фотографии на инсталацијата на повеќе луѓе. 4 : ве Молиме e-mail на нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање било dispure на сајтот. Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот. Други Политики 1 : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори да што побрзо. Повеќе...


Карактеристики на производот

Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
eeMrke
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Инсталација Место:
Автомобил Табличка Светлина Случај
Погоден Возила _01:
за Toyota RAV4 RAV 4 2006-2012

Поврзани производи