• Цената е намалена.
  • Свеж
Жените Т-маица Музика Спирала 3D Печатење Тастатура Sportwear Кратко Sleeve Кошула Женски Tee Блузи Работи Tshirt Брз Сува Бренд Облека

Жените Т-маица Музика Спирала 3D Печатење Тастатура Sportwear Кратко Sleeve Кошула Женски Tee Блузи Работи Tshirt Брз Сува Бренд

 
DEN 527.52
DEN 454.00

Стока
Во продавницата


Жените Т-маица Музика Спирала 3 D Печатење Тастатура Sportwear Кратко Sleeve Кошула Женски Tee Блузи Работи Tshirt Брз Сува Бренд Облека
Големина
Должина
Рамо
Биста
Половината
Колковите
Sleeve
Тежина
S
65.5 cm
41.5-51.5 cm
94-114cm
90-110cm
96-116cm
19.5 cm
0.15 kg
М
67cm
42.5-52.5 cm
98-118cm
94-114cm
100-120cm
20cm
0.16 kg
L
68.5 cm
43.5-53.5 cm
102-122cm
98-118cm
104-124cm
20.5 cm
0.17 kg
XL
70cm
44.5-54.5 cm
106-126cm
102-122cm
108-128cm
21cm
0.18 kg
XXL
71.5 cm
45.5-55.5 cm
110-130cm
106-126cm
112-132cm
21.5 cm
0.205 kg
XXXL
73cm
46.5-56.5 cm
114-134cm
110-130cm
116-136cm
22cm
0.22 kg
1 инч=2.54 см
Ве молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување
1.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќање од страна на T/T,Western Union,Money Gram и др.
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
1).Предмети ќе се испрати во рок од 5 работни дена по исплата потврди. ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, веднаш по пратка.
2) Кина Пост Воздух Пошта која обично трае 1-2 работни дена за да ја ажурирате парцела статус онлајн како шпедитерот треба да се добие време за да се справи со сите овие за нас .
3) Pls помогне да ја напушти својата порака за тоа како да се прогласи клиент надомест во вашата нарачка.Или ние ќе се стави ниска вредност во лист.
4)УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.Ние ќе им помогнам на нашите превозот на компанијата да го испорача што е можно поскоро.
5)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30days. од плаќање,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е да ги задоволи клиентите. 6).Ако ви треба побрзо испорака,ние може да се испрати на стоките до вас од страна на EMS,DHL,UPS-от (сепак пратката такса ќе се промени) 7).Објектите се само испраќа до купувачот адреси се регистрирани во Alibaba.
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Firsunny
Пол:
Жените
Функција:
Брз Сува
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Т-маица
Јака:
О Деколте
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Декорација:
Никој
Дебелина:
Медиум
Еластичноста:
еластичен

Поврзани производи