• Цената е намалена.
  • Свеж
Мулти Боја Срце облик Sequins Памучни Маици Реверзибилна О-Вратот Beading магичен боја се менува sequins Tees, Бојата на Врвот

Мулти Боја Срце облик Sequins Памучни Маици Реверзибилна О-Вратот Beading магичен боја се менува sequins Tees, Бојата на Врвот

 
DEN 1141.92

Стока
Во продавницата


100% Нов и Висок квалитет;
Боја : Како на сликата покажува;
Големина Опис : Големина Рамо Биста Ракав Половината Должина S 39 90 17 90 67 M 40 94 18 94 68 L 41 98 19 98 69
Пакување Листа : 1 Pc;


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
LanLoJer
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Sequined
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Polka Dot
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Поврзани производи