• Цената е намалена.
  • Свеж
слободен брод авион RC модел sparepart - РК авион качулка за WINGSPAN 1400MM ЕПО cessna182 авион

слободен брод авион RC модел sparepart - РК авион качулка за WINGSPAN 1400MM ЕПО cessna182 авион

 
DEN 795.84

Стока
Во продавницата


не боја.само бело
за WINGSPAN 1400 MM ЕПО cessna 182 авион
ГОЛЕМИНА : 140*123* H 113 MM
КОРИСТЕТЕ АВИОНСКИ :
повеќе информации.ве молиме контактирајте ме . Плаќање :
1. користете кредитна картичка плати на Alibaba, користете го Зачувам услуга
Ве молиме испратете e-mail или трговија менаџер (cn110165310) контактирајте со нас.
испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку кина пост воздух mail или hk mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели од Кина пост воздух mail.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
Земја
Време На Испорака
Работни дена (не вклучувајќи празници)
6-10
11-15
16-20
21-25
26-30
31-40
Работни дена+ сабота+недела
8-14
15-21
22-28
29-35
36-42
43-56
САД, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, Германија, Канада, Шпанија
Го оценувате(време пристигна)
9.9%
43.2%
34.1%
11.4%
1.4%
0.00%
Италија,Бразил Друга Земја
Го оценувате(време пристигна)
0.00%
10.2%
18.2%
32.3%
35.8%
3.50%
Руската Федерација
Го оценувате(време пристигна)
1.00%
5.2%
18.2%
20.3%
40.8%
15.5%
Ако немате трпение да чека толку долго,ве молиме да купи објект во вашата земја или да му платат повеќе пари за брзо пратка!
Откако продавачот извршување на овие обврски,купувачот има обврска да ја напушти продавачот позитивни повратни информации!
4.Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
5. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот во пријателски и мирни начини како следново :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
Данок
1.Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома.
2.Ако купувачот има посебни барања на царинската вредност и име на објектот, ве молиме бидете потврда однапред со продавачот!Ако не,царинската вредност и името се предмет на продавачот,а купувачот е одговорен за царина!


Карактеристики на производот

боја:
Бела
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
1400 cessna
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
качулка
Надградба На Делови/Додатоци:
качулка
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи