• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Чај Поставите E-18.6 fl.оз 550ml Топлина-Отпор Стакло Teapot+6*Чаши + Една Кристално Потоплите

1x Чај Поставите E-18.6 fl.оз 550ml Топлина-Отпор Стакло Teapot+6*Чаши + Една Кристално Потоплите

 
DEN 2084.64
DEN 1793.00

Стока
Во продавницата

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Чај Поставите -18.6 fl.оз 550ml Топлина-Отпор Стакло Teapot+6*Чаши + Една Кристално Потоплите Вклучуваат : ** 1 x18.6 fl.оз 550ml Топлина-Отпор чисто Стакло Teapot со Стакло infuser со Капак ** 6 x 1.35 fl.оз 40ml Срцето Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Вода Чај Пехари и Чаши Поставите ** 1 x Топлина-Отпор Кристално Стакло Редовни Пентагон Teapot Потоплите 18.6 fl.оз 550ml Топлина-Отпор чисто Стакло Teapot со Стакло infuser со Капак Вклучуваат : ** 1 x 18.6 fl.оз 550ml Топлина-Отпор чисто Стакло Teapot со Стакло infuser со Капак ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 18.6 fl.мл /550ml ** Нето Тежина : 12.66 мл/359g Тенџере Капак : ** Висина : 1.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 0.98 инчен/25мм ** Средниот Дијаметар : 3.35 инчен/85mm ** Дното Дијаметар : 2.76 инчен/70mm Внатрешна Сад : ** Висина : 3.74 инчен/95mm ** Горниот Дијаметар : 3.35 инчен/80mm ** Дното Дијаметар : 1.97 инчен/30мм Надворешниот Сад : ** Висина : 4.53 инчен/115mm ** Горниот Дијаметар : 2.95 инчен/75mm ** Дното Дијаметар : 2.76 инчен/70mm 6pcs 1.35 fl.оз 40ml Срцето Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Вода Чај Пехари и Чаши Сет Вклучуваат : ** 6 x 1.35 fl.оз 40ml Срце облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај/Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.35 fl.мл/40ml ** Висина : 1.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 1.97 инчен/50mm ** Дното Дијаметар : 1.38 инчен/35mm ** Нето Тежина : 1.31 мл/37g/1pcs Кристално Стакло Редовни Пентагон Teapot Потоплите Вклучуваат : ** 1 x Кристално Стакло Редовни Пентагон Teapot Потоплите ** Tealight Свеќи не се вклучени ** 1 x Пакет Teapot Потоплите Специфики : ** Материјал : Стакло ** Висина : 1.97 инчен/50mm ** Надворешниот Дијаметар : 4.33 инчен/110mm ** Внатрешен Дијаметар : 1.57 инчен/40mm ** Нето Тежина : 17.74 мл/503g ** Тежина со Пакет : 18.45 мл/523g ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. 3. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Такси превозот обвинети се неповратните. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x18.6 fl.оз 550ml Топлина-Отпор чисто Стакло Цвет Чај Тенџере
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 х 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени срцето чаши чај
вклучуваат Чај потоплите:
1 x чај потоплите
is_customized:
Yes
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи