• Цената е намалена.
  • Свеж
За Mazda CX-3 CX3 2017 2018 ЗАДНИТЕ ТРУПОТ ВРАТИТЕ НАЗАД ВРАТА КАПАК ПОКРИЕ ПОДИГАЊЕ на ЛЕНТА ТРИМ РАБОТ КАЛАПИ НЕРЃОСУВАЧКИ ГАРНИТУРИ АВТОМОБИЛ-СТИЛ

За Mazda CX-3 CX3 2017 2018 ЗАДНИТЕ ТРУПОТ ВРАТИТЕ НАЗАД ВРАТА КАПАК ПОКРИЕ ПОДИГАЊЕ на ЛЕНТА ТРИМ РАБОТ КАЛАПИ НЕРЃОСУВАЧКИ

 
DEN 1578.72
DEN 1342.00

Стока
Во продавницата


Нашиот објект е 99% ист како опис. Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро.
1. 1 buc по поставување
2. Изработени од Нерѓосувачки Челик Налепници
3. лесно да се инсталира.
4. професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
5. 3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
Ако не сте сигурни да се држи добро од себе, ние препорачуваме да се побара од искусни луѓе или техничари да ви помогне,или се чувствуваат слободни да не контактирате за помош.
За Mazda CX-3 CX3 2017 2018 ЗАДНИТЕ ТРУПОТ ВРАТИТЕ НАЗАД ВРАТА КАПАК ПОКРИЕ ПОДИГАЊЕ на ЛЕНТА ТРИМ РАБОТ КАЛАПИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ГАРНИТУРИ АВТОМОБИЛ СТИЛ ДОДАТОЦИ


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
CHANGZOUWORLD
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Должина:
100cm
Автомобил модел:
за mazda cx-3 cx3
Модел Година:
2017 2018 2019
Име На Модел:
17CX3-00273654
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.8kg
Специјални Функции:
Заштита&Декорација
Објектот Ширина:
23cm
Производи име:
Задните Трупот Лента Скратува

Поврзани производи