• Цената е намалена.
  • Свеж
нови корејски мода се долги ракави диви чипка на дното кошула 2018 пролет

нови корејски мода се долги ракави диви чипка на дното кошула 2018 пролет

 
DEN 3228.48
DEN 1937.00

Стока
Во продавницата


Важно Известување
Добредојдовте на нашата продавница.
Ве молиме проверете со подолу Опис deteil .
Имаме информации листа за облека големина .
Ве молиме изберете големина во зависност од вашите лични фигура.
Ако не сте сигурни големината на вашиот личен, ние укажуваат на тоа дека може да се купи поголема големина ќе биде подобро.
Ако имате било какви прашања во врска со нарачката или големина,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници.
Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ECMARVELLOUS
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенина Тип:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
NLSS
Пол:
Жените
Материјал:
-

Поврзани производи