• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот Солидна Месинг Бања Потоне Pop-Up Мозоци Со бела боја бања делови со и без overflow тапа DR888

Бесплатен превозот Солидна Месинг Бања Потоне Pop-Up Мозоци Со бела боја бања делови со и без overflow тапа DR888

 
DEN 840.00
DEN 756.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип:
Канализација
Бренд Име:
Ferond
Површински Третман:
Лакирана
Примена:
Басенот
Број На Модел На:
DR888
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
Others
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Стил:
Собори Pop-Up

Поврзани производи