• Цената е намалена.
  • Свеж
Замена Компатибилен Проектор Светилка Светилки NP16LP за NEC M260WS/ M300W/ M300XS/ M350X/ M350/ M350XG

Замена Компатибилен Проектор Светилка Светилки NP16LP за NEC M260WS/ M300W/ M300XS/ M350X/ M350/ M350XG

 
DEN 3408.00

Стока
Во продавницата


NP16 LP
Пр oduct име :
Проектор Светилка
Модел Бр. NP16 LP
Состојба :
100% Сосема нов
Тип :
Сијалица со Генерички Домување
Светилка моќ :
NSHA 210 Watts
Живот време :
2000-3000 H
Компатибилен за :
NEC M260 WS/ M300 W/ M300 XS/ M350 X/ M350/ M350 XG
Инсталација :
Лесна инсталација. НЕ само една гола сијалица
Гаранција :
Сите предмети се КК тестирани и се со 150 дена Гаранција
Пакет :
Стандарден пакет со мали картон за секое парче
СТР NP13
ЛП
Нашата фабрика ќе се одморат во Февруари 8 та, како и за Кинеската нова година Празник, Ние ќе се вратам на работа во Февруари 23th.Жал ми е за донесување толку многу непријатности


Карактеристики на производот

Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
110-240V
Примена:
Професионални
сертификација:
CCC,CE
Карактеристики:
со домување
Просечен Живот (часот):
2000 година
Гаранција:
90 дена
Прозрачна Флукс:
2000-3000
База Тип:
2G11
Број На Модел На:
NP16LP
is_customized:
Yes

Поврзани производи