• Цената е намалена.
  • Свеж
Емоции Мајки Памук Породилно Облека Породилно Т кошула старечки облека Нега на Врвот на Доењето Облека за Бремени Жени

Емоции Мајки Памук Породилно Облека Породилно Т кошула старечки облека Нега на Врвот на Доењето Облека за Бремени Жени

 
DEN 921.60
DEN 866.00

Стока
Во продавницата


1). Опис : Трговија На Големо! Породилно т-маица Старечки Блузи доење Облека Tees за Бремени Жени 100% Памук повик за хранење 2). Материјал : 95% памук,5% spandex. 3). Големина на располагање : М&L&XL M : Градите 88cm, должина 65cm, рамо 35cm, ракав 56cm L : Градите 94cm, должина 66cm, рамо 36cm, ракав 58cm XL : Градите 98cm, должина 69cm, рамо 38cm, ракав 60cm 4). Бои : темно сина лента, светло сина лента, розова шари. 5). MOQ : 1pc. 6) Тема : ЕКО-Пријателски материјал, анти-бактериски мите, Лесен за чување, висока еластичност, мекост, удобно, дише Пот-абсорбента, носи се Релаксираат. Вашиот ОЕМ Дизајни се добредојдени. 7). Брод датум : 24 часа по ред се потврдува. Pls. се чувствуваат слободни да Контакт ако сакате да се Меша ред други различни предмети.
Плаќање : Со Paypal ИЛИ Т/Т Превозот : 1).Стоки нормално ќе се despatched во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата. 2).Нормално нарачки ќе биде испорачуван ЕМС или DHL или UPS-от,pls. ни информираат однапред, ако треба други превозот начин. 3).Следење бр. ќе бидат напишани на веб-сајт за вашиот следење по despatching,pls. овозможи 5-7 работни дена за вашиот превозот со UPS или DHL,7-10 работни дена за ЕМС превозот. 4).Купувачите се одговорни за увозни давачки и локалните даноци од страна на својата земја, ако ги има. 5).Ве молиме бидете сигурни дека Бродот-Да се обратам writting во вашата нарачка не е точно. Политика На Враќање : 1).Ние обезбедуваме 30 дена гаранција за оваа точка,но ние нема да ги прифатат враќање на предмети за надомест на штета, по употреба или оштетени factitiously. 2).Pls. контакт со нас преку e-mail и да се опише штета заедно со слики. Pls. одговори во рок од 2 дена по твое приемот ако било каква штета. 3).Pls. оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина. 4).Ние ќе продолжи вашиот известување во рок од 2 дена по приемот.Наплата се врши само ако замена не се достапни. Повратни информации : 1).Вашиот задоволителен е и нашиот persuit.Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2).Pls. љубезно ве молиме да ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. 3).Pls. не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашите производи,ние ќе ги реши сите проблеми со вас.


Карактеристики на производот

Породилно Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Породилно
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Емоции Мајки
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
NB286
Ткаенина Тип:
Herringbone
Боја Стил:
Природна Боја
Облека Должина:
Редовни

Поврзани производи