• Цената е намалена.
  • Свеж
Професионални Звучници со Гејмерски Глушец 7 Копчето 5500 DPI LED Оптички USB Компјутерски Глушец Гејмер Глувци X7

Професионални Звучници со Гејмерски Глушец 7 Копчето 5500 DPI LED Оптички USB Компјутерски Глушец Гејмер Глувци X7

 
DEN 536.16
DEN 322.00

Стока
Во продавницата


Професионални Звучници со Гејмерски Глушец 7 Копчето 5500 DPI LED Оптички USB Компјутерски Глушец Гејмер Глувци X7
Спецификација : Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Wired Глувчето Копчиња : 7 копчиња со копчето за тркала. Макс DPI : 5500 DPI Ajustable DPI Прекинувач : 1600-2400-3200-5500 DPI Switch Живот : 5 милиони циклус Големина : 130*86*39mm Компатибилен : Windows XP, Vista, Windows 7/8, MAC.. Корисникот за : high-end играчи & игри професионални играчи Пакет : 1 X Игри М ouse
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Испорака методи : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. 3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1. Нашиот успех зависи од вашата satisaction,затоа,вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ви благодариме! 3. Ако ги задоволи,ве молиме оставете ни пет ѕвездички позитивни повратни информации; ако не ги задоволи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде било неутрален,негативна повратна информација или отворен спор,ние ќе ги нудиме на нашите најдобри услуга до сте ги задоволи.


Карактеристики на производот

боја:
Црна
Бренд Име:
iMice
Пакет:
Yes
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Тип:
Жичен
Бруто тежина:
200g
Број на Копчиња:
7
Рака Ориентација:
Право
Број На Модел На:
WM5000X7
Интерфејс Тип:
USB
Број на Ролки:
1
Стил:
3D
DPI:
5500
Материјал:
ABS
светлината ефект:
шарени
вклучете живот:
5 милиони циклус
DPI:
1600-2400-3200-5500
Напон Оценка / електрична струја:
DC 5V / 100mA
Копчиња:
лево, десно, скролувајте тркала, DPI,напред,назад,двоен клик
Број На Модел На:
игри глувчето
Примена:
Десктоп, Лаптоп, За Видео Игра, За Домашна Употреба, За Користење
Метод На Следење На:
Оптички
Оптичка Резолуција:
5500DPI

Поврзани производи