• Цената е намалена.
  • Свеж
Гас Poffertjes Скара Вафли Машина лепи Мали Палачинка Создателот 50 компјутери Габи,

Гас Poffertjes Скара Вафли Машина лепи Мали Палачинка Создателот 50 компјутери Габи,

 
DEN 13708.80

Стока
Во продавницата

Гас Poffertjes Скара Вафли Машина лепи Мали Палачинка Создателот 50 компјутери Габи Технички Детали Модел : NP-695 Моќ ЛПГ гас Poffertjes Мувла Големина 45x45x10mm Димензии 700x280x240mm N.W. 13kg G. W. 20 кг Материјал : не ' рѓосувачки челик CE Одобрување Карактеристики Мали палачинка poffertjes скара, 50 компјутери мали вафли габи во една лента. Не-стап Тефлон готвење површината вафли калапи Овој производ дизајниран со нерѓосувачки челик, луксузен изглед дизајн,целата структура безбедност разумни. Печење poffertjes вафли со ЛПГ гас за греење контрола и алуминиум калапи со висока термичка спроводливост. Со предностите на чиста, канализација, лесно ракување и заштеда на енергија. Овој производ може да се широко се користат во организацијата, училиште, ресторан, кафетерија обработка оддели и одделни ресторани, изработка на смешни и вкусно poffertjes вафли палачинка. Превозот : Превозот Од DHL Fedex UPS, TNT итн. Начини На Плаќање : 1.Ние го прифатат плаќање преку Aliexpress тука. 2.Постојат многу различни методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и не ќе биде објавен на продавачот, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ПРЕВОЗОТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ. Политика На Враќање/Надоместоци : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID. 3. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок mark up, па ние може да обезбеди квалитет на објекти во многу конкурентна цена. Покрај тоа, ние ќе ви даде попуст доколку сте место голема цел. 4. Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни 5 ѕвезди повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор ќе се реши проблемот што е можно поскоро.Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодарам многу : )
Превозот :


Карактеристики на производот

Напон (V):
Гас Тип
Класификација:
Вафли На Одлуки
Функција:
Кул Допир Надворешноста,Прилагодлив Термостат,Не-Стап Површината За Готвење
Заменлив Плочи:
Вафли Создателот,Торта Производител
сертификација:
CE
Број На Модел На:
NP-695
Моќност (W):
ЛПГ
Заменлив Плочи:
Poffertjes Скара
боја:
сребрена и црна
нерѓосувачки челик тело:
Yes
Лепи:
Yes
Колку во една серија:
50 парчиња
Гас Тип или Електрични Тип:
Гас Тип

Поврзани производи