• Цената е намалена.
  • Свеж
10 компјутери сонда( сензор цевка ) на сензор на температура за резервоарот за вода, за соларен бојлер, сензор на температура на додатоци

10 компјутери сонда( сензор цевка ) на сензор на температура за резервоарот за вода, за соларен бојлер, сензор на температура

 
DEN 2735.52
DEN 2599.00

Стока
Во продавницата


Оваа листа вклучува 10 компјутери на цевка задржете за сензор на температура на истрагата . (ГОЛЕМИНА : DN15)
Примена : тоа може да се користи за соларна резервоарот за вода, да се стави на сензор на температура во истрагата цевка, а потоа вметнете ги испроба цевка во резервоарот за вода.
Плаќање
· Ве молиме да го плати во рок од 3 дена по аукција.
· Ве молиме контактирајте со нас за вашата исплата ако имате било каков проблем.
Услови за продажба
· Позитивен Фидбек е нашиот живот. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите.
Испорака детали
· Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 48 часа во работни дена ако плаќањето за цел е ослободен пред 8 PM PST дневно (освен сабота, недела и Празници). Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме.
· Купувачот, како што е на увозникот, е одговорен за плаќање на царина цена или поврзани со ДАНОКОТ.
За нас
· Добредојдовте на нашата продавница. Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн. ве Молиме посетете нè често. Ние сме задоволни да работат со вас!
Контактирајте со нас
· Сите комуникации се ракува преку пораки и АЛИ порака. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо.


Карактеристики на производот

Употреба:
Апарати за домаќинство
Теорија:
Сензор На Температура На
Број На Модел На:
MS-SWH-ЦНИР-A05-10
Дијаметар:
8мм
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Поврзани производи