• Цената е намалена.
  • Свеж
Камерата Рака на Рака Безбедно Lanyard за DJI OSMO Мобилни 2 Рачни Gimbal

Камерата Рака на Рака Безбедно Lanyard за DJI OSMO Мобилни 2 Рачни Gimbal

 
DEN 280.32

Стока
Во продавницата


Карактеристики :
- Кошеви занает, носат-отпорни, и издржлив
Големина на : 215x20mm (Прилагодлива Должина)
- Прилагодување на должината според вашиот зглоб
- 1/4 завртка, широк спектар на апликации


Карактеристики на производот

Компатибилен Летало Модел:
OSMO Мобилни 2 Рачни Gimbal
Број На Модел На:
DJI-LM38
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Бренд Име:
SUNNYLIFE

Поврзани производи