• Цената е намалена.
  • Свеж
Професионални 2.4 GHz Оптички Безжични Mouse, 6 Копче Копче за Безжичен USB Игри Глувчето Игри Глувци Компјутер Глувчето За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп

Професионални 2.4 GHz Оптички Безжични Mouse, 6 Копче Копче за Безжичен USB Игри Глувчето Игри Глувци Компјутер Глувчето За персонален

 
DEN 167.04
DEN 139.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики :
Мини адаптер Plug and play
Прекинувач за штедење енергија
До 10 метри на работното растојание
Безжичен пренос, најдолго уреди со покажувач на растојание до 10-15 метри
Преносни и губење на светлината, многу удобен за носење и чување на
Со 6 Копчиња, вклучувајќи го Копчето за Тркала, Страна, Страница Напред и Назад копчиња за лесна Интернет Сурфање
Спецификации :
Резолуција : 400-1600 DPI конверзија
Напојување : 2 x AAA Батерии (не се вклучени)
Глувчето тип : Безжичен Оптички Глушец
Интерфејс : USB
Големина : 95mm * 54mm * 30мм
Пакет Содржина :
1 x 2.4 GHz Безжична Преносни Оптички Глушец
1 x USB Приемник
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Карактеристики на производот

DPI:
2400
Тип:
2.4 Ghz Безжична
Времето на пазарот:
2010
Стил:
3D
Пакет:
No
Бруто тежина:
55g
Рака Ориентација:
Право
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
wirless глувчето
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Број на Копчиња:
6
Број на Ролки:
1
Моќност Тип:
Батеријата
Тип На Објект:
2.4 GHz Безжична Преносни Оптички Глушец
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
107606
Примена:
За Видео Игра, Desktop, За Користење
Wi-Fi Опсег:
10m
Тип:
игри глувчето

Поврзани производи