• Цената е намалена.
  • Свеж
Превозот кристално проѕирно стакло филтер пушењето Наргиле Shisha наргиле посебни кофа подарок кутија

Превозот кристално проѕирно стакло филтер пушењето Наргиле Shisha наргиле посебни кофа подарок кутија

 
DEN 715.20
DEN 665.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Обликот:
Свиткана Тип
Техника:
Матирано
Материјал:
Стакло
Текстурата на материјалот:
Други
Стил:
Свиткана
Место на Потекло:
Кина

Поврзани производи