• Цената е намалена.
  • Свеж
Рачно Насликани Маслото Во Оган Сјај-Модерна Маслото На Платно Ѕид Слики за Соби-Цветни Платно Ѕид Уметност

Рачно Насликани Маслото Во Оган Сјај-Модерна Маслото На Платно Ѕид Слики за Соби-Цветни Платно Ѕид Уметност

 
DEN 1775.52
DEN 1598.00

Стока
Во продавницата


Рачно Насликани Маслото Во Оган Сјај-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот-Цветни Маслото Ѕид Уметност
Во Огнот Сјај со одличен уметник. Модерната платно ѕид уметност се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашиот уникатен цвеќиња модерна платно ѕид уметност сет ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Рака-насликани масла од категоријата на "цвет сликарство" се одлична идеја за подарок за нов стан : цветни ѕид уметност најубаво светло до ѕидовите на модерна дневната соба или трпезаријата.
Големина : 32"W × 32"H(80.00 cm×80.00 cm) Детална : 16x32x2pcs
Опис Тагови : Лилјани & Callas Наслов : Во Оган Сјај Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : 2 - парче Флорални Платно Ѕид Уметност Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Маслото Информации Модерна Платно Уметност Сет 2 парче цвет слики за продажба, Тоа е 100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Во Огнот Сјај, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние не само што ги репродуцира секој детал на оригиналната слика,туку да го фати својата душа. цветни платно уметност поставени се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашиот уникатен цвеќиња платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели.


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
32x32
боја:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Две-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Во Огнот Сјај
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
32*32

Поврзани производи