• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Пристигнување Висока температура Намали Отпорни на ниво 5 Работа Ракавици

Нови Пристигнување Висока температура Намали Отпорни на ниво 5 Работа Ракавици

 
DEN 475.20
DEN 428.00

Стока
Во продавницата

Име: Cut-отпорни & отпорни на Топлина ракавици. Боја: Црна боја Стил: единствено еднострана силикони е додадена на hppe материјал, двострано силикони е додадена на aramid материјал


Карактеристики на производот

Класификација:
Рака-тип Ракавици
Број На Модел На:
СЕКРЕТАР-FG
Бренд Име:
LINGCHENSAFETY
Материјал:
aramid или hppe

Поврзани производи