• Цената е намалена.
  • Свеж
Леќи на камера за SAMSUNG ST72 DV150 ST150 ES95 ЛЕЌА СО CCD СЕНЗОР ПОПРАВКА ДЕЛОВИ новата црна боја

Леќи на камера за SAMSUNG ST72 DV150 ST150 ES95 ЛЕЌА СО CCD СЕНЗОР ПОПРАВКА ДЕЛОВИ новата црна боја

 
DEN 349.92
DEN 315.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
ST72 DV150 ST150 ES95 ЛЕЌА

Поврзани производи