• Цената е намалена.
  • Свеж
10Pcs Пурпурна Уметник Боја Четка Поставен Најлон Коса Акварел Акрилик Масло Сликарски Четки за Цртање Уметност Supplie

10Pcs Пурпурна Уметник Боја Четка Поставен Најлон Коса Акварел Акрилик Масло Сликарски Четки за Цртање Уметност Supplie

 
DEN 99.36
DEN 83.00

Стока
Во продавницата

Карактеристики : Најлон косата, не е лесно да се деформирани Разумен дизајн, пријатно да се одржи Соодветна за маслото, акрилна слика и други сликарство пенкало не е разбиена,дури и потопено во вода за 24hours. Спецификација :
Боја : Виолетова Коса материјали : Најлон Рачка материјал : Дрвени Големина : Види на сликата големина на Четката : 2/0#, 1#, 2#, 3#, 4#, 5#, 6#, 8#, 5/8# Количина : 10 Pcs/Set
Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет листата : 1set x сликарски четки


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ZHUTING
Растворливи Или Не:
боја
Возраст:
>8 години
Тип:
Paintbrush
Тип:
Масло четка
Број На Модел На:
5A50056
Губење на материјал:
Најлон
Рачка Материјал:
Дрво
Големина:
see the picture
Пакување:
Пакет
Доведе Цврстина:
2H

Поврзани производи