• Цената е намалена.
  • Свеж
природна свила Кинески стил машки долги ракави кошула,чиста свила танг одговараат, свила Кинески стил костим,чиста свила cheongsam

природна свила Кинески стил машки долги ракави кошула,чиста свила танг одговараат, свила Кинески стил костим,чиста свила

 
DEN 3837.60

Стока
Во продавницата

детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .


Карактеристики на производот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Традиционален Кинески Облека:
Блузи
Бренд Име:
LOVILK
Материјал:
Свила
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
SFMCT-002
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ткаенини:
Sangbo сатенски
боја:
црна,светло сива
Големина:
L,XL,XXL,XXXL
Материјал:
чиста свила
компонента содржина:
96% и над
Јака Тип:
стои јака
Шема:
Жакард
Должина На Ракав:
Долг Ракав
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима

Поврзани производи