• Цената е намалена.
  • Свеж
SLM-42T-1.3 E crimp sockets JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални делови

SLM-42T-1.3 E crimp sockets JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални делови

 
DEN 10560.00

Стока
Во продавницата


Дел NO : SLM-42 T-1.3 E
MOQ : 4000pcs


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
SLM-42T-1.3 E
Бренд Име:
GRTMC

Поврзани производи