• Цената е намалена.
  • Свеж
Мини Тафт Матурските Фустани За Девојки Чипка Топла Продажба Секси Душо Партија Фустани Со Лак Луксузни Кристал SD174 Во Парк

Мини Тафт Матурските Фустани За Девојки Чипка Топла Продажба Секси Душо Партија Фустани Со Лак Луксузни Кристал SD174 Во Парк

 
DEN 2088.00
DEN 1483.00

Стока
Во продавницата

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Уникатен Дизајн
Поседуваат тим на креативни дизајнери, имаме изградено свои брендови (Miama за Свадба Dreses и Rani за Формално Наметки).
Вистински Фото Снимање
Ние се земе фотографиран за секој нов стил во нашата сопствена/соработници' студио секоја сезона
Фустан Индивидуализира
Уживајте во нашите сопствени прилагоди на услуги за подобро да се вклучите! Свадба и формално фустани со наменска опција на производот страница се индивидуализира настрана од редовните големини од 2-26 W. Топ Притискање на А. Како што е меѓународниот превозот услуга,време на испорака и поштенски се разликуваат од различни регионот. ако сакате боја исто како слика, ве молиме оставете порака за да кажете. Моделот На Одлуки 3. остави порака во следната состојба : сакате сопствени направени големина и боја; да ни каже точниот датум треба да се облекуваат; имаат други барања во фустан детали 2. се Врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.
Стил Разновидност
Дојдовме блиска соработка со различни фустан произведува, гарантирање огромна колекција на стилови за клиенти избор.
Мини Тафт Матурските Фустани За Девојки Чипка Топла Продажба Секси Душо Партија Фустани Со Лак Луксузни Кристал SD174 Во Парк Состојба Bew без ознаки Боја Како слика или Изберете од боја шема со Големина Од НАС големина од 2 до НАС големина 16 & Корисничка Направени од Ткаенина Chiffon Затворање чипка Embellishement Поставата Boned и Целосно Наредени Ракување со времето
Во рок од 10 работни дена
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник на превозот време ќе биде малку подолг.ви благодариме! Ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас.Превозот време за некои земји како Russa и Бразил ќе биде повеќе подолго, тогаш другите counrties ,Околу 60-90 дена од Кина пост Б.
Голема Цена
Со доставување фустани директно од фабриката на клиентите, имаме трошоците и оперативни расходи контролира за да се најголемите прошири, осигурувајќи нашите клиенти да добијат повеќето вредност надвор од нашите производи. Тука ние се нудат бесплатни модификација. Под Притисок 7.
Мерење Предупредува Ако сакате тоа да се сопствени направени ,ве молиме понуда мерења на следниве покажува! (1) Целосно Биста : _______во Носат на unpadded градник (вашиот фустан ќе имаат вграден градник) (2) Половината : _______во (3) на Колкот : _______во (4) Од Шупливи До Подот преку биста со чевли : _______во (5) рамо до Рамо : _______Ако во фустан имаат на рака или на ракавот,ние се уште треба други димензии : (6) Armseye : _______во (7) Bicep : _______во (8) Рамо до Биста : _______За стил со ракави, следниве datas исто така, треба да бидат вклучени : (9) на Арм Должина : _______во (Мерка од рамото точка на зглоб) за Да се избегне големина проблеми. Pleats Ruching 5.Прилагодувањето 4. Ние ќе ве остави позитивни повратни информации по вашата исплата.
А Вие have7 дена да контактирате со нас за враќајќи се од датумот кога сте го добиле. В ве Молиме да ни овозможи следење на број, специфична причина за враќањето на бегалците и вашиот ПРОЕКТ. Ако сакате да ја смените објект( Акции на Производи Само ), ние ќе reship на нови објекти кога ќе го добиете вашиот враќање пакет. ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди на секој клиент врвен квалитет.Најефикасен курир, ќе се применува(DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS,EQUICK,итн.Овие трошоци се купувачот одговорност. А Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Моите Омилени" листа.Ве молиме мерка cleariy . Досега, ние дизајниравме над 600 стилови, кои се ексклузивни за да Milanoo.ние ве советуваме направи чипка назад ,ако сакате патент . Се надеваме дека така ќе се остави позитивни повратни информации и 5-ѕвезда НСД ако не сте задоволни со нашата објект и услуга.


Карактеристики на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Дипломирањето
Тип На Објект:
Матурските Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
SD174
Вграден Градник:
Yes
Ткаенина Тип:
Тафт
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Лак
Бренд Име:
sarahbridal
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Слика Тип:
Вистински Слики

Поврзани производи