• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Пролет Нов модел мода дами плетени кашмир вест Солидна боја Половина Висока јака бесплатен превозот

2018 Пролет Нов модел мода дами плетени кашмир вест Солидна боја Половина Висока јака бесплатен превозот

 
DEN 955.20
DEN 478.00

Стока
Во продавницата


Ви благодарам почитувани пријатели за доаѓање до нашата продавница!
Имаме најдобра цена!!
Вашето задоволство е насока на нашите напори!!!
Ова е Азија Големина, 1cm=0.394 инчен, 1inch=2.54 см
S : биста 85cm,должина 55cm M : биста 88cm,должина 56cm L : биста 90cm,должина 57cm XL : биста 92cm,должина 58cm XXL : биста 94cm,должина 59cm Информации : (Рачни мерења на локации,може да се 1-4cm грешка.ви благодариме за вашето разбирање)и поради различни екранот и различни производ серија,реалната слика може да биде малку различен.ви благодариме за вашето разбирање. ако сте капка превозот, продавачот.ние може да ви даде некои попуст.
Купувачи водич :
1 вашите пари е во брз продаваат преку сметка за безбедност,
ве молиме потврдете го со Alibaba глобалната брзо да го продаде преку и ослободување на пари по породувањето.
2, ние сме во Alibaba глобалната брзо се продаваат преку чесен продавачот,
сите наши проекти од висок квалитет на Кина, е нова.
3, со цел да се точни пристигнувањето на стоката, така што пред купување,
ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса е точна.
4, ве молам да ми кажете кога сакате да купите боја и квантитет!
5, ние гарантираме за квалитетот на производите, но понекогаш поради тоа што на различни дисплеј во боја и факторите на животната средина
светлината и други фактори, па боја и материјал ќе бидат малку различни, се надевам дека ќе може да се разбере.
Превозот :
Ние сме слободни за да mail на стоки, па во нормални услови,
ние само може да изберете да Кина Пост воздух mail, па времето за испорака малку
повеќе мејлинг време е за 15-60days. Ако сте во брзање да примате
стоката, ние може да одберете EMS, DHL, federal express mail стоки за вас,
но, тоа бара да плати за трошоците на мејлинг.
Повратни информации :
Повратна информација за нас е многу важно, ако се многу задоволни
за нашите производи и услуги, се надевам дека ќе се трошат драгоцено време
да ни помогне да се остави добар фидбек, се разбира, ние исто така, ќе се направи
исто повратни информации, ние ќе ви благодарам многу!


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Волна,Микрофибер
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
WANQING66

Поврзани производи