• Цената е намалена.
  • Свеж
011718 нова жешка човек градите торба машки кожа гласник торба

011718 нова жешка човек градите торба машки кожа гласник торба

 
DEN 907.20

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој

Поврзани производи