• Цената е намалена.
  • Свеж
Замена за MARANTZ CD5400 CD-5400 Радио CD Player Ласерски Глава Оптички Pick-up прозорци Блок Optique Поправка Делови

Замена за MARANTZ CD5400 CD-5400 Радио CD Player Ласерски Глава Оптички Pick-up прозорци Блок Optique Поправка Делови

 
DEN 1238.40
DEN 1102.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Бренд Име:
Hekaseya
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
CD5400
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
5*8
Големина На Дисплеј:
2.5
Материјал Тип:
Метал

Поврзани производи