• Цената е намалена.
  • Свеж
osram 64602 12V50W NAED 54607 G6.35

osram 64602 12V50W NAED 54607 G6.35

 
DEN 864.00

Стока
Во продавницата

Модел : 64602 Спецификација : 12 V50 W Светилка нога : G6.35 Животен век : 1000 часа Место на потекло : Германија Со УВ за биохемиски анализатор, spectrophotometer, хируршки shadowless светилка


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Халоген Светилки
Просечен Живот (часот):
1000
Бренд Име:
Amayadx
сертификација:
CE,CCC
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Примена:
Професионални
Моќ Толеранција:
3%
Број На Модел На:
64602

Поврзани производи