• Цената е намалена.
  • Свеж
Жените Секојдневен Цветни Печатење Се Облекуваат Дама Вечер Партија Кратко Sleeve O-Вратот Асиметрични Полите Sashes Фустани

Жените Секојдневен Цветни Печатење Се Облекуваат Дама Вечер Партија Кратко Sleeve O-Вратот Асиметрични Полите Sashes Фустани

 
DEN 412.32
DEN 379.00

Стока
Во продавницата

Жените BOHO Цветни Печати Плажа Облечи Lady Вечер Партија Долг Ракав Макси Фустан Функција : 100% нов бренд и висок quanlity
Класичен и Елегантен Мода
Единствени моден направен од многу добар жанр материјал.
Ве молиме проверете ја вашата мерки за да бидете сигурни дека на објектот се вклопува пред да нарачате. Спецификација : Боја : розева
Големина : S M L XL
Материјал : Полиестер Топло Известување : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Спореди детали големини со твое,ве молиме оставете 1-2 СМ се разликува поради прирачник за мерење.
Ние гарантираме стил е најверојатно, како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела исто како модел. Пакување содржи : 1 x Макси Партија Облечи


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Број На Модел На:
Фустани
Материјал:
Памук,Полиестер
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Декорација:
Никој
Силуета:
Асиметрични
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Фустани Должина:
Колено-Должина
Пол:
Жените

Поврзани производи