• Цената е намалена.
  • Свеж
2 Парчиња 50mm Кол 45 Агол Степен Лактот ПВЦ Цевка Фитинзи Адаптер за Полнач

2 Парчиња 50mm Кол 45 Агол Степен Лактот ПВЦ Цевка Фитинзи Адаптер за Полнач

 
DEN 308.16

Стока
Во продавницата

Име На Производ Цевка Конектор Тип 45 Степен Лактот Дупка Внатрешна Кол (Прибл.) 50мм / 1.968" Вкупната Големина (Прибл.) 55 x 100mm / 2.2" x 3.9" (D*H) Материјал PVC-U Боја Бела


Карактеристики на производот

Тип:
черупка
врска:
a
Глава Кодот:
a
Материјал:
a
Обликот:
a

Поврзани производи