• Цената е намалена.
  • Свеж
4X Тапан Чистење на Ножот 2C918010 302C918011 за Kyocera KM1620 KM1635 KM1635 KM2020 KM2035 KM2050 TasKalfa 180 Tas181 220 221

4X Тапан Чистење на Ножот 2C918010 302C918011 за Kyocera KM1620 KM1635 KM1635 KM2020 KM2035 KM2050 TasKalfa 180 Tas181 220 221

 
DEN 1872.00

Стока
Во продавницата

Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас .Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1.За царинење на плаќање : Со цел да се спаси непотребни трошоци за нашите клиенти, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност, ако треба . Компанијата Информации
Zhuhai Целосна Принтери Канцеларија Опрема Копродукции, Ltd е лоцирана во Кина Zhuhai - светот е главниот град на
печатачи потрошен и резервни делови.Ние бидете сигурни дека сите производи се нови и се тестирани пред превозот.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail. Ние ќе ви одговори што побрзо. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Тоа е предвидено од страна на превозникот, државни празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.Ние го прифаќаме само Али-плати тука. (Идеално, ќе го стори тоа.Сите предлози , совети или незадоволство, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат негативна или неутрална или слабо НСД резултат. Dot matrix печатач делови : печатач главата, pin, раководител кабел, упатство, главниот одбор, моќ одбор, превоз,
RDA, лента маска, трактор, брзини.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
KM1620 KM1635 KM1635 KM2020 KM2035 KM2050 TasKalfa 180 Tas181 220 221
Објектот:
тапан чистење на ножот
квалитет:
Добар квалитет
Функција:
компатибилен нови
испорака:
Може да се следат
Пакет:
Неутрален Пакување
Дел:
2C918010 302C918011

Поврзани производи