• Цената е намалена.
  • Свеж
Верски Крстот Ѓердан Sterling Silver Египетскиот Ankh Симбол На Животот Крстот Шарм Едноставен Крст Ѓердан Вера Накит

Верски Крстот Ѓердан Sterling Silver Египетскиот Ankh Симбол На Животот Крстот Шарм Едноставен Крст Ѓердан Вера Накит

 
DEN 911.52
DEN 775.00

Стока
Во продавницата


Убава Едноставен Крст Ѓердан,Верски Крст, Фунта Сребрен Крст шарм за вас.
Метал : Сребро 925
Боја : Сребрена
Дебелина : 1.2 mm
Pendant ширина : 1.7 cm (0.67")
Pendant висина : 3.2 cm (1.26")
Синџир Должина : 14"/16"/18"/20"/22"
Подарок Кутија бесплатно за секој ѓердан!


Карактеристики на производот

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
SN06621610
Бренд Име:
AILIN
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Pendant Големина:
Дебелина 1.2 mm (0.047)
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
Сребро.
Дебелина:
1.2 mm
Pendant ширина:
1.7 cm (0.67)
Pendant Висина:
3.2 cm (1.26)
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Должина:
14'' 16''18'' 20'' 22''

Поврзани производи