AC 24V 10A -55C на +120C Температура Контролер Сива Портокал W Thermocouple

1003.68 -5 % DEN 953.00

Име на производ Дигитални Температура Контролер Текст Singal Thermocouple AC Напојување 24 V 10 A Главната Боја Сива,

50 Компјутери 13mm X 4mm X 2,5 Mm Бакар Мешани Јаглерод Четка за Електричен Мотор

1048.32 -5 % DEN 996.00

Име На Производ Моторни Јаглерод Четка Материјал Јаглерод,Бакар Боја На Тон Бакар, Злато Тон Јаглерод Ч

M4 Црна Најлон Филипс Countersunk Head Машина Завртка Изолација Завртка

DEN 585.60

Филипс Countersunk Head Машина ЗаврткаМатеријал : Црна Најлон (Ro HS согласност)Големина : M4 (Навој дијаметар : 4mm.)