• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Нерѓосувачки челик Јака,секс Поза роб Јака жица со Заклучување на Зглобовите/секс воздржаност јака за парови

Нови Нерѓосувачки челик Јака,секс Поза роб Јака жица со Заклучување на Зглобовите/секс воздржаност јака за парови

 
DEN 1919.52

Стока
Во продавницата


Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Парцели се постигне повеќето земји во рок од 7 до 20 работни дена.
Внимание : Ние не сме одговорни за царина или плаќање.
Сите стоки помина преку строга контрола на квалитет и тестирање за да се осигура дека тоа е во добра состојба пред брод надвор.
Врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка.
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "ПОЗИТИВНА 5 ЅВЕЗДИ".] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостиг, но ние ќе ве информираме преку aliexpress. Дека 's она што нашите производи може да ти даде. Сепак, ние ќе минимум тоа за вас.
Заклучување на неа да се направи она што некогаш сакате да го направите!
Големина на : Внатрешен Дијаметар : 12.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме, да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.com адреса. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка.
Нормално, ние обезбеди 3 месеци гаранција за сите стоки, ако објектите се неисправни, информираат со 3 дена откако ќе го добие пакетот.
Обликотшема : Круг
Име : Cosplay Јака
Промоција
Ние сме фабрика-базирани онлајн продавница, и ние може да гарантира добар квалитет. Некои дополнителни информации ќе се бара од вас да се обезбеди. Различни елементи во една цел се ОК! Подароци се прикажани подолу!!
Повеќе од секс.com порака систем.
Пред секое враќање контактирајте не преку порака систем или корисничка поддршка на е-маил. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Добредојдени се сите видови на соработка : Препродажба, на големо, онлајн продавница помош и така натаму. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
Ако имате било какви прашања ве молиме маил или разговор на trademanager
Ние работиме од Пон.
Во овој случај, купувачот е одговорен за поштарина. Слободно можете да го направите она што сакате во сексот живот. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. од 9 : 00 часот до 8 : 00 часот. Ве молиме наведете вашиот реден број или цел број или linkin сите комуникации.
Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Ве молиме, прочитајте за оваа политика, пред да се вратат каков било објект. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние гарантираме за секој клиент 's со најдобар квалитет и услуга.
За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката. Се сеќавам нас за тоа : ние сме SMSPADE.5 см Висина : 8.5 cm
Пакет :
Сите предмети ќе биде предаден на купувачот 's го потврди Aliexpress. Контактирајте со нас!
Ако плаќаат за цел да ве чини повеќе од $25/$35/$45, ќе добиете убаво малку подарок за слободни. Можете да сторат повеќе отколку секс. [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 или 35 дена.
Врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети се испраќаат од страна на :
Кина Пост регистрирани (за повеќето Светски дестинации)
Имајте на ум : вие ќе добиете следење на број по испорака потврда, која може да се користи да ги пратите на вашиот парцела онлајн.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Материјал:
Челик
Големина:
one size
Број На Модел На:
MCL-02
Бренд Име:
smspade

Поврзани производи