• Цената е намалена.
  • Свеж
НА-083S Масло филтри се инсталирани со скролувајте или за reciprocating компресори за користење на HCFC или HFC refrigerants да се заштити компресор

НА-083S Масло филтри се инсталирани со скролувајте или за reciprocating компресори за користење на HCFC или HFC refrigerants

 
DEN 1056.00
DEN 1003.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип:
Ладилник Делови
Број На Модел На:
НА-083S

Поврзани производи